تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - ثبت نام کلاس های حضوری آمادگی کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی سال 94 پاسارگاد
ثبت نام کلاس های حضوری آمادگی کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی سال 94 پاسارگاد

با سلام

دوستان عزیز به اطلاع می رساند گروه آموزشی پاسارگاد ثبت نام سال 1394 کلاسهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی را با شرایط زیر آغاز می نماید. 


لطفا پس از خواندن موارد زیر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.


یک: زمان تشکیل کلاس ها مهرماه خواهد بود.

دو: طبق روال هر ترم، ظرفیت حداکثری کلاس 15 نفر می باشد. مهلت ثبت نام نیز تا زمان تکمیل ظرفیت 15 نفره کلاس ها خواهد بود. در صورت تکمیل ظرفیت کلاس از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهیم کرد. ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی صورت خواهد گرفت.

سهاطلاعات کامل مربوط به کلاس ها از جمله عنوان دروس، شهریه و چـگونــگی ثبت نام در فرم ثبت نام ارایه گردیده است. لطفا ابتدا فرم را مطالعه نموده و در صورتی که پرسشی در خصوص کلاس ها داشتید در بخش نظرات مطرح نمایید تا پاسخ داده شود و یا به ما ایمیل بزنید. (pasargad.group@yahoo.com)

چهار: امکان ثبت نام به صورت تک درس، کل دروس، چند درس و یا آزمون به تنهایی وجود دارد.


 برای دانلود فرم ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 ثبــت نام در کلاسهای حضوری آمادگی کنکور ارشد مدیریت جهانگردی کلیک کنید

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پنج: دوستانی که صرفا علاقه مند به شرکت در آزمونها هستند نیز می بایست در همین مرحله ثبت نام کنند (یعنی فرم ثبت نام در کلاس های حضوری را دانلود کنند). آزمون ها در طول دوره برگزار خواهد شد (چهار آزمون) و سرفصل ها با توجه به پیشرفت دروس در کلاس های حضوری، تعیین می شوند و از طریق ایمیل یا سایت دو هفته زودتر اطلاع رسانی می شود.

                                         ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شش: 160000 تومان تخفیف آزمون برای ثبت نام کنندگان تمام دروس تعلق می گیرد.


هفت: دروس زبان انگلیسی، رفتار سازمانی و مدیریت به همراه درس جغرافیا و نقشه خوانی در قالب کلاس ها ارایه نخواهد شد و در صورت لزوم با هماهنگی قبلی به صوت فشرده و در دو روز ارایه خواهد شد. اطلاع رسانی در این خصوص در زمان مقتضی صورت خواهد گرفت. 

 

/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :