تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - تبریک به پذیرفته شدگان کنکور ارشد مدیریت جهانگردی امسال و چند نکته
تبریک به پذیرفته شدگان کنکور ارشد مدیریت جهانگردی امسال و چند نکته

سلام دوستان 

خوشبختانه مطلع شدیم که خیلی از شما عزیزان که زحمات زیادی را برای قبولی در مقطع ارشد کشیدید بالاخره نتیجه این زحمات را گرفتید و پذیرفته شده اید و خوشحالیم که تعداد قابل توجهی از شما در دانشگاه های معتبر ادامه تحصیل خواهید داد. لازم می دانیم چند نکته را که پیش از این نیز در مورد آنها صحبت کرده ایم و مورد سوال خیلی از شما نیز بوده است را در راستای موفقیت هرچه بیشتر شما در ادامه این مسیر یادآوری کنیم.
 
- در خصوص دوستانی که در دوره های آموزش محور که بدون پایان نامه خواهد بود پذیرفته شده اند توصیه می کنیم که حتما تلاش کنید تا با مطالعه مقالات و کارهای پژوهشی (به ویژه زبان اصلی) با فرایند تحقیق آشنا شوید (برای ملاحظه فهرست ژورنال های معتبر گردشگری کلیک کنید)  و ترجیحا به جای پایان نامه بتوانید بر روی نوشتن یک مقاله علمی پژوهشی کار کنید که خلا پایان نامه را به نوعی پوشش دهید.

- تا حد امکان از منابع زبان اصلی و به روز در کنار منابع مشخص شده برای هر درس استفاده کنید.

- اگر همچنان با دروس زبان و آمار مشکل دارید پیش از آنکه حجم دروس در ترم های آینده بیشتر شود به فکر رفع این مشکل باشید.

- به بازخوردهای منفی که ممکن است از طرف افراد مختلفی به شما انتقال پیدا کند توجهی نداشته باشید و با حفظ انگیزه، تلاش کنید. یقین داشته باشید اگر تلاش کنید به نتیجه مورد نظر و هدفی که برای خود در نظر گرفته اید دست خواهید یافت.

برای همه شما همراهان پاسارگاد و سایر دوستان آرزوی موفقیت داریم.
/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :