تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - سخنی با دوستان پاسارگادی در سال جدید (1393)
سخنی با دوستان پاسارگادی در سال جدید (1393)

دوستان عزیز پاسارگادی

خدمت همه شما سلام عرض می کنیم. امیدواریم پس از پشت سر گذاشتن این کنکور سخت که سختی اون به گوش من هم رسید این تعطیلات تونسته باشه کمی از خستگی شما رو کم کرده باشه. در این یادداشت قصد دارم تا چند نکته رو یاداور بشوم:

نخست این که همان طور که در جریان هستید برگزاری کنکور امسال مصادف شد با درگذشت مادم. درگذشت مادر غم سنگینی است.از این رو آنچنان که بایسته شما عزیزان بود نتوانستم در پاسخگویی به سوالات شما بر بیایم. ان شالله تلاش می کنم تا در این روزها اون بخش از نکات رو که کماکان لازم و مفید است به اطلاعتان برسانم. البته در همین مدت و با مرور نظرات برخی از اونها را پاسخ دادم که می توانید انها را ببینید.

با توجه به نزدیک شدن به زمان اعلام نتایج امسال نظیر هر سال سعی می کنیم تا دوره مشاوره انتخاب رشته را برگزار کنیم. پس امسال نیز مطمئنا با شما هستیم. امیدواریم همه دوستان رتبه های خوبی بیاورند.

دوستان لطف دارند و تماس می گیرند در مورد ترم جدید کلاسها. باید به اطلاع همه برسانیم از انجا که هنوز سرنوشت دوستان سال قبلی مشخص نیست و دوره مشاوره انتخاب رشته برگزار نشده اطلاع رسانی در این مورد را شروع نکردیم. اما همزمان با برگزاری دوره انتخاب رشته (شاید یه کمی زودتر) در مورد ترم جدید کلاسها اطلاع رسانی می کنیم.

در این ایام نیز در حال طراحی بخش ها و ترکیب بندی جدید سایت هستیم که در روزهای آتی از آن رونمایی می کنیم. ان شالله نظیر هر سال با شروع سال جدید سروشکلی جدیدتر به سایت و چارچوب کاری خود خوایم داد. اگر پیشنهادی داشتید با ما در جریان بگذارید.


ایام به کام

مجتبی محمدیان

/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :