تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - در دوره مرور تست ثبت نام کنید
در دوره مرور تست ثبت نام کنید

دوستان عزیز همان طور که پیش از این قول داده بودیم امسال برای اولین بار دوره مرور تست با جزییات زیر را طراحی کردیم که امیدواریم با ثبت نام به موقع بتونید در این دوره شرکت کرده و در این روزهای پایانی باز هم به امادگی خود بیافزایید. پس با مطالعه دقیق موارد زیر در صورت تمایل می توانید در این دوره ثبت نام کنید.

 

نام دروس

مرور تست ویژه دروس بـــازاریابی، زبان، آمـــار، اقتــصاد، شناخت صنعت و برنامه ریزی خواهد بود.

 

زمان

پنجشنبه 3 بهمن ماه و پنجشنبه 10 بهمن ماه (از ساعت 8 صبح تا 17 ) لازم به ذکر است روز پنجشنبه 3 بهمن ماه از ساعت 11.30 تا 13 ازمون جامع شماره یک برگزار خواهد شد.

 

هزینه دوره

هزینه دوره برای دوستان پاسارگادی 100000 تومان و برای دوستان جدید 150000 تومان

 

فرایند ثبت نام

بعد از واریــــز شهریه به حساب جام بانک ملت به شماره 703415/03 (هفتصد و سه هزار و چهارصد و پانزده ممیز صفر سه) شعبه خیابان ایرانشهر تهران، به نام شرکت مطالعات گردشگری پاسارگاد ایمیلی حاوی تاریخ، شماره فیش و نام و نام خانوادگی خود را به نشانی pasargad.group@yahoo.com ارسال نمایید لطفا موضوع ایمیل ارسالی را Test Review قید فرمایید. ظرف مدت یک تا دو روز، تاییدیه ای از طرف گروه پاسارگاد به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

ملاحظه: اگر شما تا به حال از خدمات موسسه پاسارگاد چه در سال جاری و چه در سال های گذشته (بســـته مکـــاتبه ای، کلاس حضـــوری، آزمـــون) استفاده کرده اید تخفیف مذکور شامل حال شما می شود. در این حال باید در ایمیل ارسالی حتما نوع خدمت دریافتی خود را بنویسید تا مسئول ثبت نام سوابق شما را بررسی نماید.

 

محل تشکیل دوره

خیابان ولیعصر – ابتدای خیابان یوسف آباد – کوچه چهارم – پلاک 12 – طبقه اول (زنگ وسط)

 

در یک کلام اعتقاد راسخ داریم که حضور در این دوره می تواند در نتیجه نهایی آزمون شما بسیار موثر باشد. مثل همیشه فقط متذکر می شویم که با توجه به محدودیت فضا که همه شما از آن خبر دارید، اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام کنند.  

 در ضمن سایر دوره های رفع اشکال به دلیل همپوشانی با دوره مرور تست ضرورتی به اجرا ندارد لذا در قالب دوره مرور تست در خدمت شما خواهیم بود.

/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :