تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - ثبت نام دوره یک روزه ریاضی
ثبت نام دوره یک روزه ریاضی

همان طور که پیش از این قول داده بودیم ریاضی (تدریس مباحث برگزیده) را به صورت دوره یک روزه برگزار خواهیم کرد.  این دوره حتما در تست زنی باعث ارتقا قابل توجه شما خواهد شد.لذا از شما دوستانی که تمایل دارید در این دوره شرکت کنید خواهشمندیم که به موارد زیر توجه کنید:

 

 

 

عنوان دوره: ریاضیات (مباحث برگزیده)

زمان دوره: 

·          پنجشنبه 19 دی از 8 ضبح تا 17 عصر

مباحث: در این دوره صرفا مباحثی که از نظر گروه اموزشی پاسارگاد پرتکرار بوده (و نه همه سرفصل ها) و قابلیت تدریس در کوتاه مدت را دارد تدریس خواهد شد. آندسته از داوطلبانی که به هر دلیل امکان مطالعه تمام سرفصل های این درس را ندارند و یا با مباحث دروس کمی مشکل دارند می توانند با تکیه بر مطالب مطرح شده در این کلاس به تعدادی از سوالات کمی پاسخ دهند.

 

هزینه70000 تومان (بعد از واریــــز شهریه به حساب جام بانک ملت به شماره 703415/03 (هفتصد و سه هزار و چهارصد و پانزده ممیز صفر سه) شعبه خیابان ایرانشهر تهران، به نام شرکت مطالعات گردشگری پاســـارگاد ایمــــیلی حـــــاوی تاریخ، شمـــــــاره فیش و نام و نام خانـــــــوادگی خــــــــــود را به نشانی pasargad.group@yahoo.com ارسال نمایید. ظرف مدت یک تا دو روز، تاییدیه ای از طرف گروه پاسارگاد با آدرس ایمیلpasargad.group@yahoo.com  به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام و حضورمثل همیشه فقط متذکر می شویم که با توجه به محدودیت فضا که همه شما از آن خبر دارید، اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام کنند. (مد نظر داشته باشید که این دوره فقط یکبار برگزار خواهد شد.) 

/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :