تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - دوره فشرده تئوریهای مدیریت و رفتارسازمانی
دوره فشرده تئوریهای مدیریت و رفتارسازمانی

همان طور که پیش از این قول داده بودیم تئوری های مدیریت و رفتار سازمانی را به صورت دوره 2 روزه برگزار خواهیم کرد. (یعنی دو روز از صبح تا عصر کل این درس را تمام خواهید کرد) لذا از شما دوستانی که تمایل دارید در این دوره شرکت کنید خواهشمندیم که به موارد زیر توجه کنید:

 

 

 

عنوان دوره: دوره فشرده تئوریهای مدیریت و رفتارسازمانی

مدرس: دکتر میرزایی

زمان دوره: شنبه و یک شنبه (پیش از این قرار بود که دوره دی ماه برگزار شود اما به توصیه دوستان خوبمان در تلاشیم که این دوره را در هفته های اول آبان برگزار کنیم لذا تاریخ این دوره بعد از هماهنگی و نهایی شدن برنامه ترم پاییز مشخص خواهد شد اما روز ان شنبه و یکشنبه خواهد بود و سعی می کنیم در هفته های اول آبان این دوره برگزار شود) از 8:30 صبح تا 16:30

هزینه: 130000 تومان (بدون تغییر نسبت به سال قبل) (بعد از واریــــز شهریه به حساب جام بانک ملت به شماره 703415/03 (هفتصد و سه هزار و چهارصد و پانزده ممیز صفر سه) شعبه خیابان ایرانشهر تهران، به نام شرکت مطالعات گردشگری پاسارگاد ایمیلی حاوی تاریخ، شماره فیش و نام ونام خانوادگی خود را به نشانی pasargad.group@yahoo.com ارسال نمایید. ظرف مدت یک تا دو روز، تاییدیه ای از طرف گروه پاسارگاد با آدرس ایمیلpasargad.group@yahoo.com  به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نحوه ثبت نام و حضور: مثل همیشه فقط متذکر می شویم که با توجه به محدودیت فضا که همه شما از آن خبر دارید، اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام کنند. (مد نظر داشته باشید که این دوره فقط یکبار برگزار خواهد شد. همچنین با توجه به این که دوستان ترم تابستان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته سر کلاس هستند و کمتر امکان ثبت نام دارند باید بگوییم که حق این دوستان تا روز یک شنبه محفوظ است و از ان تاریخ به بعد مسئولیتی در قبال این دوستان نسبت به تکمیل ظرفیت وجود ندارد) 

/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :