تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - خدمات جدید و برنامه کلاسهای ترم پاییز
خدمات جدید و برنامه کلاسهای ترم پاییز

به اطلاع کلیه دوستان می رسانیم برنامه کلاسهای حضوری ترم پاییز، به همراه تاریخ برگزاری دوره یک روزه جغرافیا و همچنین دوره فشرده مدیریت و رفتار سازمانی را می توانید از اینجا دانلود کنید. ثبت نام در دوره های یک روزه و فشرده از روز سه شنبه 16 مهر راس ساعت 9 شب آغاز خواهد شد (با توجه به ظرفیت محدود پذیرش بر اساس تاریخ ثبت نام صورت می گیرد و چنانچه ظرفیت تکمیل شود از طریق سایت اطلاع رسانی می شود). ان شالله امسال برگزاری دوره یک روزه ریاضی برای دوستانی که به طور محدود و گزیده می خواهند به برخی سوالات درس ریاضی پاسخ دهند نیز در دستور کار قرار دارد که ثبت نام آن نیز در تاریخ 19 مهر اغاز می شود.


 

به اطلاع شما می رسانیم گروه آموزشی پاسارگاد در ترم پاییز دو خدمت جدید را جهت ارتقا سطح آموزشی داوطلبان در نظر گرفته است.

نخست دوره رفع اشکال هر درس که صرفا ویژه ثبت نام کنندگان در آن درس است. (مثلا از دوره رفع اشکال آمار صرفا دوستانی که سر کلاس امار بوده اند می توانند استفاده کنند)

دوم: "دوره مرور تست" که ثبت نام در آن برای همه آزاد است و در آن تستهای سال های گذشته به طور کامل و تشریحی مرور و همینطور بررسی تستهای استاندارد ومهم نیز در دستور کار قرار دارد. ثبت نام در دوره های مرور تست و کم و کیف آن بزودی شروع خواهد شد.


/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :