تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - پاسخ به چند سوال متداول
پاسخ به چند سوال متداول

سلام خدمت همه دوستان

سال تحصیلی جدید در حال شروع شدن است و امیدواریم همه دوستان در مقطع ارشد هم با همان جدیت قبل درس خواندن را با کیفیت ادامه دهند. اما چند مورد را طبق قرار قبلی به اطلاع دوستان پاسارگادی می رسانیم.

برنامه کلاسها طبق روال برگزار خواهد شد. فقط از انجا که برای درس بازاریابی نیاز به یک جلسه اضافه بر برنامه داریم این هفته چهارشنبه از ساعت 8 تا 9.30 با درس بازاریابی در خدمت شما خواهیم بود و باقی برنامه سر جای خود خواهد بود.( یعنی بازاریابی، برنامه ریزی، برنامه ریزی. پنجشنبه هم که طبق روال اقتصاد برگزار خواهد شد.)

دوستان در مورد درس تئوری جویا هستند که البته در مورد تمام دروس در بخش " چگونه رتبه برتر شویم " توضیحات لازم داده شده اما با این حال از بین کتابهای موجود می توانید کار را با کتاب مدیریت عمومی الوانی شروع کنید البته اگر در مورد تئوری هیچ پیش زمینه ای ندارید ابتدا جلد یک رابینز (رفتار سازمانی) را نیز می توانید پیش گیرید.

در مورد درس زبان به ویژه زبان عمومی نیز واقعا تعدد منابع موجود در بازار به قدری زیاد است که انتخاب یک کتاب و معرفی آن شاید باعث دلسردی سایر دوستانی شود که دیگر منابع را می خوانند با این حال کتاب های معروف و شناخته شده در بازار که عموما همه می شناسید می تواند راهگشا باشد.

دوستان در مورد کتاب شناخت صنعت دکتر ضیایی پرسیده بودند که البته با توجه به سابقه ای دکتر ضیایی دارند قطعا کتاب مفیدی خواهد بود. توجه داشته باشید حجم مطالعه یک بحث است ولی کیفیت مطالعه چیز دیگری است. پس روی منابع منتخبی که انتخاب می کنید تمرکز کنید و بعد از انتخاب درست مطالعه را پیش گیرید.

/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :