تبلیغات
راه ما - مدیریت گردشگری و کارشناسی ارشد گردشگری (جهانگردی) - معرفی گروه آموزشی پاسارگاد در سال 90
معرفی گروه آموزشی پاسارگاد در سال 90

گروه آموزشی پاسارگاد در سال1390 دوره آمادگی کنکور کارشناسی ارشد جهانگردی را با همراهی مدرسین زیر برگزار کنید.

آقای روزبه میرزائی:

وی پس از تحصیل در رشته مهندسی عمران، در سال 1384 نیز مدرک کـارشناسی خود را در رشته مدیریت جهانگردی از دانشگاه علامه طباطبایی با رتبه اول کسب نمود و در همان سال با کسب رتبه اول در دومین دوره آزمـــون کارشـناسی ارشــد رشته مدیریت بازاریابی جهانگردی دانشگاه علامه طباطبایی تحصیل خود را در این رشته آغاز نمود و در سال 86 با رتبه اول فارغ التحصیل گردید. پایان نامه ایشان در دوازدهمین جشنواره انتخاب پایان نامه برتر به عنوان پایان نامه برگزیده سال در رشته میراث فرهنگی و گردشگری انتخاب شد. همچنین ایشان به طور همزمان تحصیل خود را در رشته ایرانشـناسـی دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشــناسی ارشد نیز به پایان برده است.


آقای مجتبی محمدیان:

وی مدرک کـارشناسی خود را در رشته مدیریت جهانگردی از دانشگاه علامه طباطبایی در سال 1383 کسب نمود و در همان سال با کسب رتبه اول در اولیـــن دوره آزمـــون کارشــــناسی ارشــد رشته مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه طباطبایی تحصیل خود را در این رشته آغاز نمود و در سال 1385 فارغ التحصیل این رشته شد . همچنین ایشان به طور همزمان تحصیل خود را در رشته ایرانشـناسـی دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی ارشد نیز به پایان برده است. از سوابق تدرس ایشان می تواند به تدریس در رشته جهانگردی دوره های نیمه حضوری علامه، علمی کاربردی تهران، دوره های تربیت مدیر فنی و تور لیدری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و برگزاری کارگاه های متعدد آموزشی اشاره کرد.

 

آقای مجتبی نوروزی:

وی مدرک کـارشناسی خود را در رشته مدیریت دولتی از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در سال 1383 کسب نمود و در همان سال با کسب قبولی در مقطع ارشد همان رشته با کسب رتبه 14 در دانشگاه تهران تحصیل خود را ادامه داد و در سال 1384 فارغ التحصیل این رشته شد. از سوابق تدریس ایشان می توان ازتدریس در رشته مدیریت و کارآفرینی دانشگاه های پیام نور کرج و علمی کاربردی تهران، سمینار «کارآفرینی در بیمه» در موسسه مدیریت منابع انسانی عصر اندیشه وابسته به وزارت  کار و امور اجتماعی و دوره آموزش SPSS در آموزشگاههای جام جم نوین و مجتمع فنی تهران نام برد. ایشان به مدت 3 سال است که با گروه آرموزشی پاسارگاد همکاری می کنند.

 

خانم مهرنوش میرزایی:

وی مدرک کـارشناسی خود را در رشته مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ نموده و سپس در مقطع ارشد رشته مدیریت  بازاریابی از همین دانشگاه فارغ التحصیل گردید. ایشان سابقه تدریس در موسسات گردشگری را نیز درکارنامه خود دارند. 


خانم مهرناز سلیمی:

وی مدرک کارشناسی خود را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه الزهرا در سال 1387 دریافت کرده و در سال 1388 با قبولی در رشته مدیریت جهانگردی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی تحصیل خود را در این رشته آغاز نمود و اکنون در مرحله دفاع از پایان نامه قرار دارد. از سوابق تدریس ایشان می توان به تدریس در موسسه علوم و فنون کیش از سال 1385 تاکنون و موسسه قشم (دیپلمات سابق) نام برد. وی همچنین در ترجمه متون تخصصی با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران نیز همکاری داشته اند.


خانم حکیمه نصیری: وی مدرک کارشناسی خود را در رشته‌ مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه شهید باهنر کرمان اخذ نمود و با کسب رتبه اول در نهمین دوره آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت جهانگردی در حال تحصیل در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در گرایش بازاریابی جهانگردی، به عنوان اولین دوره، است. ایشان علاوه بر آموزش زبان انگلیسی دارای تجربیاتی در زمینه تدریس در دوره های آموزش راهنمای گردشگری (موسسه رشد - برگزاری تورهای علمی و کارگاه های آموزشی) و مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی  است. از جمله فعالیت‌های ایشان در زمینه گردشگری می توان به فعالیت در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، تاسیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان یزد (به همراه آقایان لریان و خانم سلیمی) و همکاری با برخی از آژانس‌های مسافرتی در زمینه اقدامات مربوط به برگزرای تورهای خروجی و گردشگری سلامت و هم چنین در حوزه راهنمای گردشگری اشاره نمود. از دیگر اقدامات ایشان در زمینه ترجمه نیز می توان همکاری با دفتر ترجمه اسناد رسمی را برشمرد.

/acb:loop_postمدیر طراحی ثانویه قالب : مدیر طراحی ثانویه قالب :